Autor:

Sebastian Torzewski

Tagi:
Z życia klubu 29.10.2021
stadion chemika bydgoszcz

Witamy na nowej stronie BKS Chemik!

Prace trwały długo, ale dziś możemy ją Państwu zaprezentować – oto nowa strona internetowa Bydgoskiego Klubu Sportowego Chemik!

Wraz z rozwojem Klubu i Akademii Piłkarskiej stajemy przed kolejnymi wyzwaniami. Jednym z nich było stworzenie strony internetowej, która będzie miejscem dla całej klubowej społeczności. Dziś, po kilku miesiącach prac, możemy ją w końcu pokazać.

Zmiany wizualne widoczne są już na pierwszy rzut oka, ale najważniejsza jest przecież treść. Dla nas ważne było, aby pokazać wszystkie zespoły występujące z herbem Chemika na koszulkach. Dlatego aktualności na stronie głównej podzielone są na trzy sekcje – Pierwszy zespół, Zespół Kobiet oraz Akademia.

Menu naszej nowej strony jest trzystopniowe. Pod pozycjami menu głównego znajdziecie Państwo podkategorie. Niektóre z nich również mają dodatkowe opcje – na przykład w pozycji „Dla zawodnika” prezentujemy możliwości, jakie przed młodymi piłkarzami i piłkarkami otwiera nasza Akademia Piłkarska, zaś pod hasłem „Dla rodzica” pojawią się wszystkie niezbędne informacje i pliki dla opiekunów.

Najważniejsze było dla nas pokazanie wszystkich piłkarzy Chemika Bydgoszcz – przecież stawiamy nie tylko na drużynę seniorów, ale też na młodzież. Dlatego w menu „Zespoły” znajdziecie Państwo informacje na temat każdej drużyny ligowej w naszym Klubie – kadrę, sztab szkoleniowy, terminarz, tabelę i aktualne statystyki. Nie będzie już trzeba szukać terminarza zespołu na innych stronach. Wyniki, jak i statystyki wszystkich zawodników będą sukcesywnie uzupełniane na naszej stronie. Po kliknięciu na dany zespół, na przykład U17, menu dla rocznika jest widoczne po lewej stronie w wersji komputerowej oraz od razu po kliknięciu w wersji mobile.

Tak jak przy każdym tego typu projekcie, na pewno i na naszej stronie nie wyłapaliśmy jeszcze wszystkich literówek, drobnych błędów czy pomyłek. Już wkrótce szerzej zaprezentowane zostaną najmłodsze roczniki w naszym Klubie, opiszemy historię BKS Chemik oraz zaprezentujemy Strefę Wiedzy dla zawodników i rodziców. Ale nie wszystko od razu! Na razie proszę rozgościć się na nowej stronie klubu. Na pewno będziemy się tu często spotykać!

Zarząd BKS Chemik Bydgoszcz

Następny artykuł

P