Autor:

Sebastian Torzewski

Tagi:
Akademia 11.04.2022
Fot. Chemik 2007

Wyniki drużyn młodzieżowych (9-10 kwietnia)

Przedstawiamy wyniki meczów ligowych, które drużyny młodzieżowe Akademii Piłkarskiej Chemika Bydgoszcz rozegrały w ostatni weekend.

Liga Makroregionalna U19
Chemik Moderator Bydgoszcz – MUKS CWZS Bydgoszcz 2:3
bramki: Szymon Skorupa, Sebastian Wiśniewski

W ramach Ligi Makroregionalnej zmierzyły się dwie drużyny z naszego województwa. Po wyrównanym meczu wygrał MUKS CWZS, który decydującą bramkę zdobył w samej końcówce spotkania.

Sprawdź tabelę Ligi Makroregionalnej U19


I liga wojewódzka U17
UKS SMS Włocławek – Chemik Moderator Bydgoszcz 3:5
bramki: Karol Klimek (dwie), Jakub Sobieraj (dwie), Remigiusz Lewandowski

Na zwycięską ścieżkę wrócili juniorzy młodsi, którzy wygrali na wyjeździe z UKS SMS Włocławek. Po dwie bramki zdobyli Karol Klimek i Jakub Sobieraj. Nasz zespół nadal pozostaje więc w grze o awans do CLJ.

Sprawdź tabelę U17


I liga U16
Chemik Moderator Bydgoszcz – Olimpia Grudziądz 2:0
bramki: Oliwier Trojanowski, Kamil Fojut

Pierwszą wygraną w tym sezonie odnieśli piłkarze Chemika U16. Nasi zawodnicy wygrali z niepokonaną dotąd Olimpią Grudziądz.

Sprawdź tabele U16


II liga U15
Chemik Moderator Bydgoszcz – Krajna Sępólno Krajeńskie 20:1
bramki: Igor Wardalski (sześć), Paweł Bartol (trzy), Oliwier Trojanowski (dwie), Jędrzej Jasiulewicz (dwie), Piotr Miłkowski (dwie), Gracjan Werner (dwie), Michał Bartol, Igor Durmaj, Kacper Wawrzyniak

Kolejny mecz i kolejne wysokie zwycięstwo trampkarzy. Tym razem rocznik 2007 zdobył 20 bramek. Sześć z nich było autorstwa Igora Wardalskiego, a hat-tricka na swoim koncie zapisał Paweł Bartol.

Sprawdź tabelę U15


II liga U14
Chemik Moderator Bydgoszcz – Polonia II Bydgoszcz 13:2
bramki: Bartosz Zarembski (siedem), Mikołaj Chrustowski (dwie), Igor Rostkowski (dwie), Mariusz Grządziel, Kacper Olejniczak

Młodsza drużyna trampkarzy dotrzymuje kroku starszym kolegom i także odniosła kolejne wysokie zwycięstwo, wygrywając z drużyną Polonii. Aż siedem bramek zdobył Bartosz Zarembski.

Sprawdź tabelę U14


I liga U13
Chemik Moderator Bydgoszcz – MUKS CWZS Bydgoszcz 0:5

W derbach młodzików lepsi okazali się tym razem zawodnicy z MUKS CWZS Bydgoszcz. Nasi chłopacy nie zamierzają się jednak poddawać i już czekają na kolejny mecz!

Sprawdź tabelę U15

Następny artykuł

P